Zkušení pedagogové

Náš tým se skládá ze čtyř pracovníků. Paní ředitelka, paní učitelka, paní školnice, uklízečka a kuchařka v jedné osobě. Individuálně přistupujeme ke každému dítěti a naším cílem je, aby se dítě do mateřské školy vždy těšilo a bylo kvalitně připraveno na vstup do ZŠ. 

Bc.  Jana Jandová 

ředitelka


moje motto: 

Vychovávat dítě znamená, učit ho, jak se obejde bez nás.

Už jako dítě jsem chtěla být učitelkou v mateřské škole. Vystudovala jsem vysokou školu v Ostravě - obor učitelství pro MŠ.

Práce mě velice baví a naplňuje mě, když vidím každodenní posuny a úspěchy u dětí. 

Působila jsem 7 let v Praze jako učitelka. Nyní mi začala nová etapa života, vrátila jsem se do svého rodného bydliště a chci svoji práci dělat nadále s láskou a zodpovědností. Pan Fulghum měl pravdu, když napsal knihu: "Všechno co potřebuji znát jsem se naučil v mateřské škole."Karla Danihelová

-

učitelka


 Paní učitelka působila jako au-pair v Chicagu a po návratu z Ameriky dokončila střední pedagogickou školu a své bohaté zkušenosti 3 rokem předává v naší mateřské škole. Děti milují její anglické chvilky a těší se z její přítomnosti a smyslu pro humor. Paní učitelka je velice tvořivá a nápaditá, ráda dětem zahraje na piano.

Kateřina Grácová 

                  - 

         školní asistent

 Paní učitelka v naší mateřské škole pracovala jako chůva, již 3 roky. Má kladný vztah k dětem a děti si ji zamilovaly.  Každé ráno s úsměvem všechny děti vítá, ráda s nimi  vyrábí a hraje s nimi pohybové hry. Největším potěšením pro ni je úsměv dětí a vřelé objetí. 

Paní asistentka je placena z projekti s názvem ŠABLONY III, který financuje EU a MŠMT. 

Pavla Štěpánková - školnice


Naše paní "Pepánková" (jak říkají děti)

pracuje v naší školce zodpovědně.

Stará se o to,aby měli děti co jíst, aby měli čisto a vždycky

ráda pomůže jak s přípravami na různé akce,

ale i s oblékáním a hygienou dětí. Je to naše sluníčko.