Zkušení pedagogové

Náš tým se skládá ze čtyř pracovníků. Paní ředitelka, paní učitelka, chůva a paní školnice, uklízečka a kuchařka v jedné osobě. Individuálně přistupujeme ke každému dítěti a naším cílem je, aby se dítě do mateřské školy vždy těšilo a bylo kvalitně připraveno na vstup do ZŠ.

Bc.  Jana Jandová - ředitelka

NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

moje motto:

Vychovávat dítě znamená, učit ho, jak se obejde bez nás.

Už jako dítě jsem chtěla být učitelkou v mateřské škole. Vystudovala jsem vysokou školu v Ostravě - obor učitelství pro MŠ.

Práce mě velice baví a naplňuje mě, když vidím každodenní posuny a úspěchy u dětí.

Působila jsem 7 let v Praze jako učitelka. Nyní mi začala nová etapa života, vrátila jsem se do svého rodného bydliště a chci svoji práci dělat nadále s láskou a zodpovědností. Pan Fulghum měl pravdu, když napsal knihu: "Všechno co potřebuji znát jsem se naučil v mateřské škole."

Pavlína Filipíková

-učitelka

STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE

Pavla Štěpánková - školnice

Financováno z projektu

Kateřina Grácová - chůva

S láskou se stará o naše nejměnší děti a to od 2 - 3 let. Děti ji milují a ráda dopomůže i se staršími.

Je financována z projektu:

viz dokument výše