Zkušení pedagogové

Náš tým se skládá ze tří pracovníků. Paní ředitelka, paní učitelka, paní školnice a výdejnice stravy v jedné osobě. Individuálně přistupujeme ke každému dítěti a naším cílem je, aby se dítě do mateřské školy vždy těšilo a bylo kvalitně připraveno na vstup do ZŠ.

Bc.  Jana Jandová

ředitelka

moje motto:

Vychovávat dítě znamená, učit ho, jak se obejde bez nás.

Už jako dítě jsem chtěla být učitelkou v mateřské škole. Vystudovala jsem vysokou školu v Ostravě - obor učitelství pro MŠ.

Práce mě velice baví a naplňuje mě, když vidím každodenní posuny a úspěchy u dětí.

Působila jsem 7 let v Praze jako učitelka. Nyní mi začala nová etapa života, vrátila jsem se do svého rodného bydliště a chci svoji práci dělat nadále s láskou a zodpovědností. Pan Fulghum měl pravdu, když napsal knihu: "Všechno co potřebuji znát jsem se naučil v mateřské škole."

Pavlína Nahodilová

učitelka

Paní učitelka se k nám od 1.9.2023 vrací po rodičovské dovolené. Vystudovala pedagogickou školu v Přerově. Baví ji hrát na piano, tvoření je jejím velkým koníčkem a práci v mateřské škole chtěla dělat už jako dítě.

Pavla Štěpánková - školnice

Naše paní "Pepánková" (jak říkají děti)

pracuje v naší školce zodpovědně.

Stará se o to,aby měli děti co jíst, aby měli čisto a vždycky

ráda pomůže jak s přípravami na různé akce,

ale i s oblékáním a hygienou dětí. Je to naše sluníčko.